Medicinska škola obeležila svoj dan. Predloženo da ubuduće nosi ime “dr Andrija Tomanović”
Danas na Dan pobede, Medicinska škola u Lapljem Selu slavi svoj dan, prvi put od kako je bila primorana da napusti Prištinu te ratne 1999. godine. Uprava škole poslala je zahtev Ministarstvu prosvete Srbije da ova ustanova ubuduće nosi ime – „dr Adrija Tomanović“.
Умножите и налепите овај URL у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили
Умножите и налепите овај код у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили