“Bilo je sjajno videti američkog ambasadora u Briselu ove nedelje! Uvek je korisno razmeniti mišljenja i planirati naredne korake. Zahvalan sam za odličnu saradnju između Evropske unije i Sjedinjenih Američkih Država oko dijaloga” napisao je Lajčak na društvenoj mreži X.
Lajčak je u četvrtak učestvovao na samitu EU-Zapadni Balkan u organizaciji briselskog političkog instituta “Prijatelji Evrope”.
Great to see @usambserbia in Brussels this week! Always useful to compare notes and plan next steps. Grateful for the excellent 🇪🇺🇺🇸 cooperation on the Dialogue. pic.twitter.com/pVBolMzelF
— Miroslav Lajčák (@MiroslavLajcak) December 8, 2023


