Kurti kaže da je Redžepi potvrdila da će glasati za njega kao premijera, ali i za vladu.
„Gospođa Emilija Redžepi ponovo će biti bošnjačka poslanica u Skupštini Kosova. Potvrdila je svoj glas za mene kao premijera i za našu novu vladu. Opet smo se sreli i razgovarali o izazovima naše vlade u pogledu ekonomskog razvoja, reforme obrazovanja, vladavine zakona, demokratizacije i socijalne jednakosti, što nikoga ne isključuje. Takođe smo razgovarali o jačanju institucionalnih veza sa Sandžakom i Sarajevom“, napisao je Kurti.


