Grupa od sedam umetnika izložila je danas svoje radove u Galeriji umetnosti „Priština“ u Domu kulture „Gračanica“, povodom godišnjice martovskog nasilja. Radovi, ulja na platnu, nastali su tokom likovne kolonije „Jesen u Prizrenu“. Izložbu je otvorio vladika novobrdski Ilarion.