Veliki bajkerski miting pod nazivom „Bike – rock misija 3“ održan je sinoć u Kosovskoj Mitrovici u organizaciji „Harley – Davidson kluba Srbija“. Koncert na platou kod srednje tehničke škole kome je prisustvovalo više od hiljadu ljudi otvorio je rok sastav „Dark sky“. Nakon njih nastupili su grupa „Tatoo“, „Kraljevski apartman“, „Partibrejkersi“, Đorđe David & Gang, i veterani domaće rok scene „Riblja čorba“. Predsednik „Harli Dejvidson kluba Srbije“ Milić Radević koji je predvodio grupu od oko hiljadu motociklista izjavio je da je ova manifestacija postala veoma značajna kako za kosovske Srbe tako za bajkere. „Prvi pot smo došli kao avanturisti, drugi put na poziv Mitrovčana a sada je već postala tradicija“, rekao je Radević. Bora Đorđević kaže da je dolazak u Kosovsku Mitrovicu jedina konkretna podrška narodu koji živi na Kosovu. On je u izjavi Kontakt plus radiju obećao da će se tradicija održavanja „Bike – rock misije“ nastaviti i sledeće godine.
NAJNOVIJE VESTI
Kosovo u prvih pet meseci uvezlo robu vrednu 2,9 milijardi evra, izvoz samo 419 miliona
2 min čitanja IZVOR: Kosovo press
Zulfija Jakupi: U eri dezinformacija najvažnije je proveriti izvor informacije
1 min čitanja IZVOR: Radio Goraždevac

