Meštani Å trpca od sutra počinju sa plaćanjem paušala za struju u iznosu od 26 evra po domaćinstvu, saznaje Radio KIM. „Danas je postignut dogovor sa predstavnicima KEK-a, a od sutra krećemo sa plaćanjem paušala kao i sa potpisivanjem kolektivnog ugovora o plaćanju električne energije. Rečeno nam je da će meštani ove opštine dobiti struju kada više od 70 odsto stanovništva bude platilo račune u iznosu od 26 evra“, potvrdio je za KIM radio predsednik Skupštine opštine Å trpce Savić Bojan. Podsetimo, opština Å trpce bez struje je od 30. juna. Prvih deset dana u noćnim satima, od 24 do sedam časova ujutru, uključivana im je takozvana humanitarna struja, a od 11. jula su potpuno bez električne energije.
NAJNOVIJE VESTI
Toplo i nestabilno
1 min čitanja IZVOR: Kim
Grupa dece i mladih sa poteškoćama u razvoju iz Severne Mitrovice stigla u Prijedor
1 min čitanja IZVOR: Radio Kim

