Zbog posedovanja veće količine oružja danas su uhapšena četvorica Albanca, od kojih jedan sa državljanstvom SAD-a, javlja policija. Kako je za KIM radio potrvdio portparol KPS-a Arber Beka, oružje je pronađeno na dve lokacije u Prizrenu. „Pronađena su dva kalašnjikova, lovačka i vazdušna puška, nekoliko ručnih granata i municija, “ rekao je Beka. On dodaje da je četvorici uhapšenih određen pritvor od 48 sati, zbog ilegalnog posedovanja oružja.
NAJNOVIJE VESTI
Osojane od juče bez vode
1 min čitanja IZVOR: Kim
Policija upozorava građane na lažne poruke o neplaćenim kaznama
1 min čitanja IZVOR: Kim

