Desetoro dece iz Kosovskog Pomoravlja prisustvovaće u Beogradu na „Marakani“, fudbalskoj utakmici koja se u subotu igra između reprezentacija Srbije i Rumunije. Deca će, u organizaciji udruženja građana „Centar za razvoj i unapređenje dokumentarnog filma“ u saradnji sa fondacijom “Dečija radost“ sa Kosova i Metohije, obići i glavni grad Srbije. Potpredsednik ove fondacije, Zoran Maksimović, kazao je za KIM radio da je karte za decu iz Kosovskog Pomoravlja obezbedio Fudbalski savez Srbije. „Deca će imati priliku da tokom boravka u Beogradu, posete stadion „Crvene zvezde“ i „Partizana“, trofejnu salu, a imaće priliku da se druže i sa reprezentativcima Srbije pre i posle utakmice“, kazao je Maksimović. Potpredsednik fondacije „Dečija radost“ dodaje da druženje i odlazak na utakmicu, deci sa Kosova i Metohije znači mnogo kao i da predstavlja jedan vid motivacije da se aktivnije bave sportom.
NAJNOVIJE VESTI
Osojane od juče bez vode
1 min čitanja IZVOR: Kim
Policija upozorava građane na lažne poruke o neplaćenim kaznama
1 min čitanja IZVOR: Kim

