Kandidat Samostalne liberalne stranke za gradonačelnika Gračanice Bojan Stojanović, izjavio je da je najvažnije da nakon današnjih izbora ne dođe do podela u srpskoj zajednici, i da izbori donesu stabilnost. On kaže da je zadovoljan brojem Srba koji su izašli na biračka mesta u Gračanici. “ Mi smo pravilno procenili da će na izbore izaći između 2. 500 i 4.000 ljudi, znali smo da će doći do pritiska, ali ja se zahvaljujem svima koji su izašli, bez obzira na to kome su dali glas“, kazao je Stojanović. On dodaje da SLS očekuje pobedu u prvom izbornom krugu.
NAJNOVIJE VESTI
Lakroa pohvalio napredak Kosova u borbi protiv rodno zasnovanog nasilja
1 min čitanja IZVOR: KIM
Krueziju: Odluke o gasnim projektima ne sme da donosi samo vlada
1 min čitanja IZVOR: KIM

