Nekoliko desetina pripadnika specijalne policijske jedinice stupilo je u štrajk zahtevajući povećanje plata, saznaje KIM radio. Portparol KPS-a Baki Keljani je kazao da su policajci sa štrajkom počeli juče. „Nekoliko predstavnika iz uprave specijalnih jedinica izrazilo je nezadovoljstvo zbog novog platnog sistema. Oni su se juče u poslepodnevnim satima okupili ispred centra za obuku u Kišnici kako bi izrazili nezadovoljstvo zbog malih plata. Å trajk još uvek traje i ne znamo do kada će protestovati“, rekao je Keljani.
NAJNOVIJE VESTI
Lakroa i Kurti razgovarali o dijalogu Kosova i Srbije
1 min čitanja IZVOR: KIM
INDEP: Kosovo daleko od ciljeva za obnovljive izvore energije
2 min čitanja IZVOR: KIM

