Å ef misije EULEX-a Iv de Kermabon, pozdravlja osnivanje Radne grupe za borbu protiv korupcije od strane Vlade Kosova, navodi se u saopštenju EULEX-a dostavljenom KIM radiju. „Kako je već razmotreno za vreme poslednjeg zajedničkog koordinacionog odbora za vladavinu prava, moraju se stvoriti strukture da bi se obezbedilo da lokalno pravosuđe može delotvorno da se bori protiv korupcije“, rekao je šef misije EULEX-a Iv de Kermabon. „U potpunosti podržavamo Vladu u tom pogledu i toplo pozdravljamo ovu odluku, koja je u korist svih ljudi na Kosovu“, ističe Kermabon u pisanom saopštenju.
NAJNOVIJE VESTI
Lakroa sa gradonačelnicima i predstavnicima školstva i zdravstva na severu Kosova
2 min čitanja IZVOR: Kim
Jedna osoba poginula u saobraćajnoj nesreći kod Prištine
1 min čitanja IZVOR: Koha

