Pripadnik kosovske policije SP (36) iz Gračanice ubio je sinoć oko 21 sat svoju suprugu BP (29) ispred Bolnice Simonida, a potom je i sebi oduzeo život, saznaje KIM radio. Ubijena BP je u trenutku nesreće bila na radnom mestu u bolnici. Zamenik komandira KPS-a u Gračanici Rama Krujeziju kaže da je policija izvršila uviđaj ali da se još uvek ne zna motiv ovog događaja. „Prvi zaključak sa lica mesta je da se radi o ubistvu i samoubistvu ali nakon sudske autopsije i detaljne istrage će se znati tačan motiv zbog čega je došlo do ovoga. Kada se završi detaljna istraga mi ćemo znati šta se tačno dogodilo, trenutno ne znamo motiv “. SP koji je bio pripadnik KPS nekoliko godina sinoć je svojoj ženi i sebi oduzeo živote službenim pištoljem, kaže Krujeziju, ali dodaje da policajac nije bio u uniformi. „ On je bio u civilu ali je pištolj službeni, a njegova supruga je bila u bolničkoj uniformi. Ja ga lično poznajem i nikada nisam primetio da je bio agresivan“. Krujeziju kaže da će obdukcija supružnika biti završena do 13 sati danas, kada će se, kako tvrdi, tačno znati motiv ovog događaja. Stojan Sekulić, direktor Kliničko-bolničkog centra Priština sa sedištem u Gračanici kaže za KIM radio da se sinoć u krugu bolnice dogodilo ubistvo i samoubistvo supružnika i da je u pitanju njihov lični sukob. „To je samo sukob supružnika i ništa drugo“, kaže Sekulić koji nije želeo detaljnije da govori o ovom događaju.
NAJNOVIJE VESTI
Lakroa sa gradonačelnicima i predstavnicima školstva i zdravstva na severu Kosova
2 min čitanja IZVOR: Kim
Jedna osoba poginula u saobraćajnoj nesreći kod Prištine
1 min čitanja IZVOR: Koha

