Zamenik komandira policijske stanice u Gračanici Rama Krueziju potvrdio je za KIM radio da su radnici Telekoma privedeni na razgovor, jer su, kako je rekao, bez dozvole kosovske regulatorne kompanije za telekomukacije vrsili popravke na predajniku. “Nisu u pritvoru, oni trenutno daju izjave, ali nakon konsultacija sa tužiocem znaće se da li će im biti određeno zadržavanje. Pet montera je privedeno. Jedan od njih je iz Gračanice, a ostala četvorica su iz Beograda“, kazao je Krueziju. Signal Telekoma Srbije i fiksne telefonije uspostavljen je sinoć na centralnom Kosovu posle više od dvadeset dana prekida.
NAJNOVIJE VESTI
U Gračanici od četvrtka XII Međunarodni Vidovdanski turnir u odbojci
1 min čitanja IZVOR: Kim
AHV povlači pojedine serije mineralne vode zbog povišenog nivoa bora
1 min čitanja IZVOR: Kim

