Zbog posedovanja veće količine oružja danas su uhapšena četvorica Albanca, od kojih jedan sa državljanstvom SAD-a, javlja policija. Kako je za KIM radio potrvdio portparol KPS-a Arber Beka, oružje je pronađeno na dve lokacije u Prizrenu. „Pronađena su dva kalašnjikova, lovačka i vazdušna puška, nekoliko ručnih granata i municija, “ rekao je Beka. On dodaje da je četvorici uhapšenih određen pritvor od 48 sati, zbog ilegalnog posedovanja oružja.
NAJNOVIJE VESTI
Kosovo traži pristup vojnoj arhivi i nova iskopavanja u Batajnici
2 min čitanja IZVOR: RTK
Hadžiju traži razmatranje ostavki srpskih sudija podnetih 2022. godine
1 min čitanja IZVOR: Beta

