Lekari i univerzitetski profesori Hirurške klinike Kliničko-bolničkog centra Priština sa sedištem u Gračanici, nastavljaju sa štajkom do ispunjenja jedinog zahteva a to je smena direktora Stojana Sekulića. Član strajkačkog odbora prof dr Jovan Maladenović, kazao je za KIM radio da će, ukoliko se zahtev o smeni dr Sekulića ne ispuni do 15. januara 2010. godine, uslediti radikalizacija štrajka. „Od nadležnih iz Ministarstva Vlade Srbije tražimo da u cilju zaštite institucija Republike Srbije, a zbog narušenih međuljudskih odnosa, nepoštovanja zakona i uzurpiranju prava radnika smeni sa mesta direktora dr Stojana Sekulića“, kazao je Mladenović. On je najavio podnošenje krivičnih prijava protiv direktora kao i članova upravnog odbora.
NAJNOVIJE VESTI
Nestabilno i dalje
1 min čitanja IZVOR: Kim
Na Kosovu od aprila registrovano 40 slučajeva malih boginja
1 min čitanja IZVOR: Kim

