Stotinak mališana u opštini Å trpce danas je od preduzeća „Telekom Srbija“ dobilo poklon paketiće, javlja RTV Herc. Paketiće su dobili učenici isturenog odeljenja OŠ„Šarski odred“ u Vrbeštici. Prema rečima Ljubomira Stankovića koji je u ime Telekoma deci podelio paketiće, to je samo mali znak pažnje za decu koja su živeći na Kosovu u nehumanim uslovima postali, kako je kazao, pravi junaci. „Došli smo da malo obradujemo decu koja žive ovde. Izmamili smo im osmehe i ja sam zbog toga neizmerno srećan“, kazao je Stanković. Nakon podele paketića predstavnici Telekoma Srbije su najavili da će i dalje organizovati ovakve akcije i iskoristili priliku da pozovu i ostala preduzeća u Srbiji da se malo više posvete deci na Kosovu i da njihov život učine lepšim.
NAJNOVIJE VESTI
Lakroa i Kurti razgovarali o dijalogu Kosova i Srbije
1 min čitanja IZVOR: KIM
INDEP: Kosovo daleko od ciljeva za obnovljive izvore energije
2 min čitanja IZVOR: KIM

