U prepunom ambijentu novootvorenog kafića GENGHIS PUB u Gračanici u nedelju 20. juna održan je humanitarni koncert na kom je deo prihoda bio namenjen malom Stefanu Trajokviću iz Gračanice koji boluje od teškog oblika tumora na mozgu. Ceo događaj je upotpunio svojom svirkom rok sastav „Popečitelji“ koji je atmosferu dovodio do usijanja. Ceo događaj je podpomogao CPT odnosno Centar za mir i toleranciju. Kako je za KIM radio izjavio Miloš Tomić menadžer GENGHIS PUB-a, „kafić je namenjen svim zaljubljenicima u dobar provod i rok muziku“ i najavio je još uživo svirki poznatih bendova sa teritorije centralne Srbije i Kosmeta. Miloš je iskoristio priliku da se zahvali ljudima iz centra za mir i toleraniciju bez čije pomoći nebi došlo do realizacije celog projekta. Miloš je ujedno pozvao sve navijače fudbalske reprezentacije Srbije da u GENGHIS PUB-u u sredu 23. juna u dobroj navijačkoj atmosveri koju za sve posetioce pripremaju zaposleni u PUB-u odgledaju utakmicu Srbija-Australija, i proslave prolazak reprezentacije u drugi krug takmičenja na mundijalu u Južnoj Africi. DOĐITE DA NAVIJAMO ZAJEDNO…
NAJNOVIJE VESTI
Dizel danas jeftiniji
1 min čitanja IZVOR: Kim
U nenaseljenoj kući u Zubinom Potoku zaplenjeni puška i municija
1 min čitanja IZVOR: Kontakt plus

