Aktivisti samostalne liberalne stranke do Ugljara su došli autobusom koji je bio oblepljen plakatima ove stranke. U centru sela otvoren je štand na kome su simpatizeri okupljenima delili letke.
Kandidat za gradonačelnika Gračanice Srđan Popović u razgovoru sa okupljenim meštanima kazao je da je u ovom selu zatekao loše stanje i da će učiniti sve da se to popravi.
“Ugljare je zapostavljeno. U ovom selu ima dosta nezaposlenih. U razgovoru sa meštanima saznao sam da je selo prljavo iako redovno plaćaju račune za komunalije. Ponudili smo se da sve to ispravimo. Mi se ne bavimo demagogijom i imamo konkretna rešenja”, rekao je Popović.
Popović je posetio i neselje „Bergen“ u kome žive raseljena lica sa kojima je razgovarao o njihovim problemima i uslovima u kojima žive.


