Vučić je za TV Prvu rekao da će na posao u tom zdravstvenom centru moći da računa još 50 lekara i medicinskih sestara i tehničara.
„Osim onoga što je već rečeno, jer tu postoji kvota za prijem novih lekara i medicinskog osoblja, povećali smo za dodatnih 50 mesta, za zdravstveni centar u Kosovskoj Mitrovici. Tamo je i najveći broj prijavljenih, po glavi stanovnika, jer ljudi osećaju sigurnost kada dobiju posao u državnoj službi. Vlada je o tome donela odluku“, rekao je Vučić.
Ocenio je da se radi o dobroj vesti za građane.
Sutra će, prema najavama iz mitrovičkog KBC-a, biti dodeljeno 200 ugovora za zaposlene. Dodela će se održati u Mitrovačkom dvoru, u 11 časova.


