„Posle ovoliko vremena zahvalan sam sudskom veću što je donelo pravednu odluku“, kazao je Delibašić.
Bivši pukovnik MUP-a Srbije izrazio je zahvalnost i albanskim svedocima koji su kako kaže, „časno svedočili za razliku od nekih iz našeg korpusa“.
„Oni su lažima hteli da nas stave na stub srama, nisu uspeli. Sudsko već je to dobro procenilo, zahvalan sam im zbog toga“, ističe Delibašić.
Dodaje da je uz pomoć malog pravnog tima uspeo da odbrani sebe i sve pripadnike MUP-a Srbije koji su živeli u Mitrovici.
„Idemo dalje, ovo je samo jedna ružna epizoda u mom životu“, zaključio je Delibašić.


