Kako je saopšteno iz Odeljenja javnih službi Opštine Gračanica, zbog pucanja cevi u glavnoj ulici u Gračanici bez vode ostali su meštani Gračanice, Badovca, Lapljeg Sela i Preoca.
„Nadležni se potrošačima izvinjavaju zbog neugodnosti. Ekipe će u najkraćem roku izaći na teren i raditi na hitnom otklanjanju kvara“.
Kako je saopštno iz Opštine, očekuje se da će do normalizacije u snabdevanju vodom doći do 16 časova.


