Predsednik Samostalne liberalne stranke Slobodan Petrovic dobio je poziv da prisustvuje molitvenom doručku kod američkog predsednika Baraka Obame, koji se održava tradicionalno svakog prvog četvrtka u februaru u Vašingtonu, kaže se u saopštenju SLS-a dostavljenom KIM radiju. „Ovo je velika čast za mene i moju stranku što sam već drugu godinu zaredom gost američkog predsednika, ali ujedno i prilika da u razgovorima sa najvišim funkcionerima na svetu tražim podršku za položaj Srba na Kosovu“, istakao je Petrović. Petrović je, kako je danas saopštila SLS, do sada u više navrata boravio u Sjedinjenim Američkim Državama i razgovarao sa najvišim zvaničnicima u Kapitol Hilu, Stejt departmentu i Senatu.
NAJNOVIJE VESTI
Za šest meseci 13 smrtnih slučajeva na radnom mestu
2 min čitanja IZVOR: Koha
Odbačene kao neosnovane žalbe dva kandidata DPK
1 min čitanja IZVOR: Beta

