Kako je navedeno, iz bezbednosnih razloga doneta je odluka da se stanovnicima privremeno obustavi isporuka električne energije kako bi se sprečilo eventualno ugrožavanje instalacija i bezbednosti stanara.
Iz dispečerske službe su saopštili da su ekipe na terenu i da je u toku pokušaj rešavanja problema, ali da je situacija kompleksna.
Kako se dodaje, radovi i procene na terenu su u toku, a cilj je da se što pre obezbede uslovi za ponovno uspostavljanje napajanja električnom energijom.


