Dve opštinske administracije na Å trpcu danas se nisu sastale kako je to ranije bilo najavljeno, saznaje KIM radio. Predstavnici izabrani na izborima koje je organizovala Vlada Srbije trebalo je da se danas sastanu i sa predstavnicima izabranim na izborima koje je organizovala kosovska Vlada razgovaraju o daljem korišćenju opštinskih prostorija. Kako je za KiM radio izjavio gradonačelnik izabran na kosovskim izborima Bratislav Nikolić, niko od druge strane se danas nije pojavio na mestu gde je sastanak trebao da se održi. „Dogovorili smo se da se u zgradi opštine nađemio danas u 13 sati razmotrimo sva sporna pitanja. Međutim niko od njih se nije pojavio. Pokušali smo da stupimo u kontakt sa njima i saznamo zašto, ali oni se nisu javljali na telefon, “ kaže Nikolić. Zvonko Mihajlović predsednik opštine koju finansira Vlada Srbije za KIM radio je kazao da do sastanka nije došlo, jer ih niko nije pozvao. „Ja imam broj Bratislava Nikolića, on mene danas nije zvao, iako je bilo dogovoreno da se danas čujemo i nađemo kako bi razgovarali. Svi brojevi telefona koje koristim su u funkciji, nisam dobio ni jedan poziv od njih. Tako da stičem utisak da oni nemaju nama šta da kažu, jer ne smeju da iznevere svoje poslodavce, “ kazao je Mihajlović. On je protiv Nikolića i novoizabranih odbornika koji su preuzeli prostorije SO Å trpce najavio pokretanje krivičnog postupka zbog uzurpacije prostorija, pred organima Republike Srbije.
NAJNOVIJE VESTI
Promocija doktora nauka i obeležavanje Dana Univerziteta u Prištini
1 min čitanja IZVOR: Radio Kontakt Plus
Severna Mitrovica: U Beriljskim zgradama nema struje nakon izlivanja kanalizacije
1 min čitanja IZVOR: Kontakt plus

