On je ocenio je da je najnoviji dogovor timova Beograda i Prištine štetan za Kosovo, a koristan za Srbiju.
Gostujući na KTV-u, on je ocenio da je do takvog rezultata dijaloga došlo jer je „proces dijaloga počeo bez okvira, nastavljen je bez okvira i završen je ritmom koji nije deo procesa koji se odvijaju na Kosovu“.
S druge strane, kako je kazao, stvorena je prilika da Srbija dobije status kandidata.


