Ministarstvo za Kosovo i Metohiju saopštava da se ministar Bogdanović danas sastao u Beogradu sa šefom UNMIK-a Lambertom Zanijerom. Bogdanović i Zanijer su razgovarali o aktuelnom stanju na Kosovu, budućoj ulozi misije UN u pokrajini, kao i o neophodnosti postupanja misije kao statusno neutralne u okviru Rezolucije 1244, navodi se u saopštenju Ministarstva za KiM. Dodaje se da je tokom sastanka zaključeno da je dosadašnja saradnja bila na zadovoljavajućem nivou, ali i da će se određene nejasnoće, koje su postojale, ubuduće rešavati boljom koordinacijom i intenzivnijom komunikacijom.
NAJNOVIJE VESTI
Policija pozvala građane na oprez zbog povećanog rizika od požara
1 min čitanja IZVOR: Kim
Poginuo radnik na gradilištu u Prizrenu, sumnja se da ga je udario kran
1 min čitanja IZVOR: RTK2

