Tridesetoro učenika iz sela u decentralizovanoj opštini Klokot-Vrbovac, borave ovog vikenda na Å ari, javlja Radio Klokot. Predsednik decentralizovane opštine Klokot-Vrbovac, Saša Mirković, kaže da će zahvaljujući sredstvima koje je opština obezbedila, učenicima ovaj multietnički kamp mnogo značiti za druženje. „Opština je odvojila 3.000 evra za učenike koji su bez roditeljja i sa dobrim vladanjem u školi. Na taj način smo pokušali da na početku našeg rada omogućimo da deca i omladina odu na odmor“, izjavio je Mirković Klokot radiju. Učenici će u hotelu „Molika“ boraviti do nedelje.
NAJNOVIJE VESTI
Jedna osoba poginula u saobraćajnoj nesreći kod Prištine
1 min čitanja IZVOR: Koha
Lakroa i Kurti razgovarali o dijalogu Kosova i Srbije
1 min čitanja IZVOR: KIM

