Nadležni u Opštini kažu da je do kvara došlo zbog pucanja vodovodne cevi u gračaničkom naselju Padalište.
Kako saopštavaju iz Odeljenja javnih službi, ekipe su na terenu i radi se na sanaciji kvara.
Očekuje se da se snabdevanje vode reguliše u toku dana.


