Po direktorovim rečima, provalnici su obili vrata na fiskulturnoj sali, ušli unutra i odneli nekoliko računara.
Elektrotehničku školu obišao je predsednik opštine Gračanica Srđan Popović, koji je kazao da apeluje na policiju da istraži ovaj slučaj.
U obijenoj školi policija je danas popodne izvršila uviđaj, prenela je Radio Televizija Gračanica.


