Predsedavajući svečanom sednicom dr Dejan Mrđinac istakao je da je Skupština kao zakonodavno telo u 2010. godini doprinela funkcionalnijem radu izvršne vlasti. Prema njegovim rečima, konstituisanjem SO Å trpce građani su konačno dobili ozbiljno telo koje je pokazalo da je radilo u njihovom interesu. Konstatovano je da je ono što je krasilo rad Skupštine jedinstvo sa kojim bi trebalo da se nastavi u 2011. godini. Gradonačelnik Bratislav Nikolić je obraćajući se odbornicima, kasnije i radnicima opštine, kazao da je opština Å trpce postala primer dobrog i kvalitetnog rada u službi građana. „2010. godina je bila veoma uspešna za opštinu Å trpce. Naša opština danas je veliko gradilište i sa dobrim radom nastavićeno i u Novoj godini“, poručio je NIkolić. Nikolić je u ime rukovodstva opštine Å trpce građanima čestitao Novu 2011. godinu i Božić, poželevši im puno zdravlja i uspeha. Zaposlenima u opštini je preneo odluku da povodom predstojećih praznika imati produženi praznični odmor od 10 dana.
NAJNOVIJE VESTI
Nemanji Šaroviću zabranjen ulaz na Kosovo za Vidovdan
1 min čitanja IZVOR:
Gradonačelnik demantuje da Opština Obilić ima bilo kakve veze sa organizacijom proslave Kosovske bitke
1 min čitanja IZVOR: KosovaPress

