U saobraćajnoj nezgodi učestvovala su dva automobila, a kako saznajemo od prisutnih, u jednom automobilu su bile dve osobe koje su povređene i odvezene vozilom Hitne pomoći. Vlasnik drugog automobila, stariji Albanac, koji je učestvovao u udesu se posle ukazane lekarske pomoći vratio do svog vozila.
Na licu mesta su pripadnici Kosovske policije i vozilo Šlep službe.
Vozila se trenutno propuštaju, pa saobraćaj posle kraćeg prekida ponovo funkcioniše.



